O nas

Aplikacja FSM do komunikacji personelu i zarządzania pracownikami mobilnymi

Korzystając z aplikacji Agendialer zoptymalizujesz procesy w firmie, podniesiesz jakość obsługi i zwiększysz zadowolenie swoich klientów.

Agendialer to niezawodny system integrujący wewnętrzną i zewnętrzną komunikację w firmie. Aplikacja usprawnia obsługę klienta i umożliwia monitorować działania pracowników terenowych.

Agendialer to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie ważna jest perfekcyjna komunikacja: w placówkach z rejestracją medyczną, firmach kurierskich, sieciach terenowych (serwisowych), w biurach ubezpieczeń, firmach pożyczkowych, mikroprzedsiębiorstwach pozyskujących klientów przez internet.

SOLUTION TO STAY CONNECTED!

Nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne

System Agendialer został opracowany i jest rozwijany przez firmę Advicos. Tworzą ją zaangażowani i doświadczeni specjaliści, którzy projektują oraz wdrażają unikatowe rozwiązania teleinformatyczne.

Istotnymi zaletami aplikacji Agendialer są jej stabilność, łatwość obsługi oraz systematyczny rozwój dostępnych funkcjonalności, które możemy modyfikować i dostosowywać w zależności od specyfiki oraz potrzeb danej branży.

 

 


Co nas wyróżnia?

mocne strony #agendialerTeam

Mamy 15 lat doświadczenia

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji telekomunikacyjnych dla małych i dużych firm, placówek medycznych, instytucji.

Tworzymy nową jakość komunikacji

Jesteśmy zorientowani na potrzeby użytkowników. Nasze rozwiązania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

Pomagamy obsługiwać relacje z klientami

Podstawą naszych działań jest znajomość potrzeb użytkowników oraz doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.